Ochranné Fólie

Ako to funguje v praxi

Všetky vozidlá sú vystavené rôznym druhom poškodenia laku ako napr. hlbokým alebo jemným škrabancom, vyblednutiu farby, kontaminácii kyselinami alebo škvrnám od vodného kameňa, ktoré ľahko poškodia lak vozidla a zvyšujú riziko zničenia hlavnej povrchovej vrstvy. Ochranná fólia Magnus Pro dokáže pred týmito poškodeniami lak ochrániť a zároveň zachová pôvodný estetický vzhľad, ktorému navyše dodá výnimočný jas a lesk. Vaše vozidlo tak môže vyzerať ako nové po celú dobu.

SAMOOPRAVNÁ FUNKCIA

Samozaceľovacia vrstva sa postará o drobné škrabance, aby bol lak stále ako nový.

KERAMICKÁ VRSTVA

Keramická vrstva sa stará o hydrofóbnosť povrchu.

DOKONALO ČÍRA

Bez pomarančovej textúry, dokonale číra ako lak.

car_folie
OCHRANA

Chráni pred kamienkami, abrazívnymi úlomkami či iným poškodením.

BEZ STRATY LESKU

Ochránené vozidlo má neviditeľnú ochranu, pretože fólia má identický lesk ako fabrický lak.

HRÚBKA

215 mikrónov.

SAMOOPRAVNÁ FUNKCIA

Samozaceľovacia vrstva sa postará o drobné škrabance, aby bol lak stále ako nový.

KERAMICKÁ VRSTVA

Keramická vrstva sa stará o hydrofóbnosť povrchu.

DOKONALO ČÍRA

Bez pomarančovej textúry, dokonale číra ako lak.

OCHRANA

Chráni pred kamienkami, abrazívnymi úlomkami či iným poškodením.

BEZ STRATY LESKU

Ochránené vozidlo má neviditeľnú ochranu, pretože fólia má identický lesk ako fabrický lak.

HRÚBKA

215 mikrónov.

 data-srcset

Ochranná fólia Magnus Pro nepotrebuje žiadnu špeciálnu starostlivosť. Stačí vozidlo umývať PH neutrálnym šampónom každý druhý týždeň. Pre stálu dokonalosť a ľahšiu údržbu odporúčame 1 krát za rok refresh.

High-tech polymérová štruktúra ochrannej fólie Magnus Pro ju robí extrémne odolnou a zároveň aj vysoko flexibilnou. Vďaka týmto vlastnostiam ochranná fólia dokonale priľne k laku vozidla a utesní ho, čím ho účinne chráni pred všetkými nečistotami. Samoopravná (regeneračná) vrstva sa postará o drobné škrabance a vaše vozidlo bude vyzerať lepšie ako nové.

Typy ochrannej fólie

Lesklá

Produktová rada Magnus Pro Optimum je najlepšia všestranná ochrana laku a je lídrom na trhu v kvalite, lesku, priezračnosti a výdrži. Vďaka tomu poskytne vášmu vozidlu nielen najlepšiu možnú ochranu pred mechanickým poškodením a negatívnymi vplyvmi počasia, ale aj dokonalý lesk.

 data-srcset

Naša produktová rada Magnus Pro Optimum poskytuje najlepšiu všestrannú ochranu laku pred mechanickým poškodením a nepriaznivými vplyvmi počasia.

Matná

Saténovo matný COOL povrch chráni jemnú štruktúru a textúru laku. Vďaka svojej hrúbke, ktorá je o 400% hrubšia ako pôvodná vrstva laku, poskytuje o 400% viac ochrany viac ochrany pred odstreľujúcimi kamienkami, škrabancami či iným mechanickým poškodením a tým zaručí dokonalú ochranu.

 data-srcset

Magnus Pro MATTE premení lesklý lak vášho auta na elegantný saténový povrch. Ideálny a plne zvratný spôsob, ako úplne zmeniť vzhľad vášho auta.

Odporúčané balíčky

Balíček na mieru

Vyberte si jednu, dve alebo ľubovolný počet prvkov, na ktorý chcete ochrannú foliu. Najdostupnejšie cenové riešenie.

Cena: podľa požiadavky

PREDNÁ ČASŤ

Ochranná fólia na prednú časť vášho vozidla. Výhodný balíček, ktorý v sebe zahŕňa všetko potrebné pre ochranu prednej časti.

Cena: od 1500€ (bez dph)

Celé auto

Kompletná ochrana vášho auta ochrannou fóliou. Najvyšší možný stupeň ochrany pre tých najnáročnejších zákazníkov.

Cena: od 4000€ (bez dph)

Cenová ponuka

  Často kladené otázky

  Ako sa starať a udržiavať ochrannú fóliu Magnus Pro?
  Magnus Pro nepotrebuje žiadnu špeciálnu starostlivosť. Stačí vozidlo umývať PH neutrálnym šampónom každý druhý týždeň. Odporúčame raz za rok odborne refreshnúť/oživiť.

  Ako dlho ochranná fólia vydrží?
  Fólia má pri správnom udržiavaní záruku až 10 rokov (nie je potrebné ju z vozidla demontovať).

  Ochráni fólia Magnus Pro lak môjho auta pred odstreľujúcimi kamienkami?
  Samozrejme! Ochranná fólia má ako jediná hrúbku až 215 mikrónov, čo je približne o 400% viac ako je hrúbka laku Vášho vozidla.

  Aký je rozdiel medzi ochrannou fóliou Magnus Pro a keramickou ochranou laku?
  Rozdiel je veľký. Keramická ochrana môže dosahovať hrúbku okolo 5 až 10 mikrónov a má iba ceruzkovú tvrdosť. Na rozdiel od keramickej ochrany má ochranná fólia Magnus Pro hrúbku až 215 mikrónov, gumový a pružný povrch odolný voči kamienkom, škrabancom, chemikáliám a dokonca aj poškriabaniu kovovým predmetom. Sklo-keramická ochrana neochráni lak pred škrabancami či kamienkami. Dodá laku výborný vzhľad a ľahšie sa autíčko udržiava čisté.

  Čo je to „samoopravná“ (regeneračná) funkcia?
  Je to vlastnosť fólie, ktorá sa pri drobnom poškriabaní dokáže opraviť (regenerovať) do pôvodného stavu tak, že poškodenie na fólii nie je vidieť a lak vášho auta je stále krásne lesklý. Pri vytvorení „slniečok“ tvoriacich sa napríklad pri nesprávnom umývaní stačí auto nechať stáť na slnku a materiál sa sám zacelí.

  Zníži sa lesk vozidla aplikáciou fólie Magnus Pro?
  V žiadnom prípade! Ochranná fólia Magnus Pro má vysoký a krásne číry lesk. V niektorých prípadoch sme spozorovali krajší lesk na fólii ako na pôvodnom laku vozidla.

  Môj originálny lak je matný, viete ho ochrániť?
  Samozrejme! Aj na matné továrenské laky máme ochrannú fóliu Magnus Pro MATTE, ktorej povrch je matný, a preto ponechá vzhľad Vášho vozidla v stave ako keď bolo nové.

  Ako zistím, ktorá ochranná fólia je kvalitná?
  Kvalitná ochranná fólia má dokonalý lesk, nežltne, jej textúra nie je viditeľná, má samoopravnú (regeneračnú) schopnosť, dlhú životnosť, je odolná voči poškodeniu, má hydrofóbny povrch a keramickú ochranu, ktorú nie je potrebné nanášať dodatočne. Časti ochrannej fólie sú presne vyrezané pomocou plotra. Takto vyrezané časti aplikujú profesionálni a školení pracovníci bez rezania fólie priamo na karosérii vozidla.